0723942992
ההודעה נשלחה בהצלחה
ההודעה לא נשלחה, נא למלא שדות חובה
ההודעה נשלחה בהצלחה אופס. מילאת את אחד השדות בצורה לא תקינה ההודעה לא נשלחה

צוות מאלתרים מקצועיים ותוססים ומנחה אחד מקפיץ יהפכו לכם את הבטן מרוב צחוק, ויעניקו לכם חוויה חד פעמית!

המופע כולו מאולתר אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם. השחקנים מקבלים נתונים מהקהל והופכים אותם למערכונים קורעים מצחוק על הבמה. באמצעות מידע מקדים שנאסוף מהלקוח, אנו נהפוך את המופע לחוויה מותאמת אישית, מיוחדת, מצחיקה ומרגשת. אנו מתאימים את עצמנו לכל סוגי האירועים (פרטיים ועסקיים) – ימי גיבוש וכיף, כנסים, ערבי חברה, ימי הולדת או כל חגיגה משפחתית אחרת.
למגוון סדנאות ופעילויות נוספות שלנו ניתן לפנות לאתר הבית של שחר סדנאות http://www.shaharsadnaot.co.il/index.html

איזה כיף היה להגיע במוצ"ש אחרון לראות את המופע של שיפקה!! צחקתי, נהנתי ובעיקר התחברתי לכך שההרכב אתגר את עצמו ואלתר ברמה מאד גבוהה בשיתוף עם הקהל. ההנחיה הייתה מצוינת ומקצועית והערב זרם והיה מהנה ביותר!!"(ליאל הראל - עמותת "חיבורים")

החוויה הייתה מדהימה. חווית צחוק וכיף! קבוצת אנשים מיוחדים אלופי האלתור, מוכשרים ברמות להערצה. צחקנו ונהנינו. נבוא שוב. ממליצה בחום לבוא ולראות אותם". (שלי קובוס - ראש שבט החורש, צופי תל אביב

"שיפקה היקרים, הגעתי למופע שלכם באוזן השלישית וחייבת לציין כי נהנתי מאוד. ימים לאחר המופע, עדיין נזכרת בקטעים וחיוך עולה על שפתי. החוויה הייתה מרגשת ומצחיקה ביותר.! השחקנים מוכשרים בטירוף וההנחיה הייתה מקצועית . ממליצה בחום! " (עינת - רכזת אשכול גני הילדים "ערמונים" בעיר ר"ג)

״שיפקה - ללא ספק הרכב חריף! איזה כיף של בילוי! תודה על ערב יוצא דופן עם הרבה צחוק, הומור עצמי וזרימה. עשה חשק לעלות לבמה ולאלתר סתם ככה כדי לא לקחת את החיים ברצינות רבה מדי. ממליצה בחום לוהט " . (מורן ברדע)

מעוניינים שנגיע אליכם לערב חברה מהנה וקורע מצחוק?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

ההודעה נשלחה בהצלחה
ההודעה לא נשלחה, נא למלא שדות חובה
ההודעה נשלחה בהצלחה אופס. מילאת את אחד השדות בצורה לא תקינה ההודעה לא נשלחה